HakkımızdaMutlubidavet ailesi olarak biz, insanların düğün, nikah, bebek organizasyonlarında yaşadıkları zorlukları gidermek amacıyla yola çıktık. Bu süreçte yaşanılan en büyük problemler olan davetiye tasarlama, davetiyeyi insanlara ulaştırma, hediye ve iyi dilek paylaşımını, dijitalleştirerek ve hijyenik hale getirerek çözüme kavuşturuyoruz.

Türkiye’de ilk ve tek olan kurduğumuz mutlubidavet platformu ile düğün davetiyesi, nikah davetiyesi, babyshower bebek davetiyesi tasarlama ve dağıtma süreçlerini basit ve ücretsiz bir şekilde kullanıma sunuyoruz. Aynı zamanda düzenlenmiş olan organizasyonları dijitalleştirerek davetinize gelemeyen sevdiklerinizin sizlere istediği tutarda hediye göndermelerini sağlıyoruz.

Ayrıca sevdiklerinizin düğün yada nikah davetiniz için iyi dileklerini size yazabilmelerini sağlıyoruz ve bu iyi dilekleri mutlubidavet hesabınızda süresiz olarak sizin için saklıyoruz. Düğününüzün üzerinden yıllar geçse de kimler size hangi hediyeleri ve hangi mesajları göndermiş kendi hesabınız üzerinden görebiliyorsunuz.

Asıl misyonumuz her türlü baskı davetiye kullanımını azaltarak doğaya katkıda bulunmak ve davetiye süreçlerini dijitalleştirerek hijyenik hale getirmeyi hedeflemektir.