Sıkça Sorulan SorularMutlubidavet nasıl çalışır?

Mutlubidavet düğün, nikah, babyshower gibi davetlerinizde davetiyenizi kolayca tasarlayarak, sevdiklerinize göndermenizi ve sevdiklerinizin size hediyelerini ve iyi dileklerini kolayca ulaştırmasını sağlayan bir platformdur. Toplam 5 adımda kolayca kendi tarzınıza göre davetiyenizi oluşturduktan sonra, davetiye linkinizi kısa mesaj olarak size gönderiyoruz. Gelen mesajdaki sadece size özel davetiye linkinizi kısa mesaj, whatsapp yada instagram gibi sosyal medya üzerinden sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sevdikleriniz gelen linki tıkladığında sizin tasarladığınız davetiyeye ulaşır ve istedikleri tutarda hediyeyi ve iyi dileklerini kolayca iletebilirler. Sevdiklerinizin size gönderdikleri hediyeler daveti oluştururken belirttiğiniz hesabınıza 14 iş günü içerisinde yatırılır ve ayrıca sevdiklerinizin davetinize yazdıkları iyi dilekler sizin için hesabınızda süresiz olarak saklanır. Davetinizin üstünden yıllar geçmiş olsa dahi hesabınıza giriş yaptığınızda sevdiklerinizin hediye ve notlarına kolayca erişebilirsiniz.


Davetimi nasıl oluşturabilirim?

Davetinizi mutlubidavet.com anasayfasındaki Hemen Başla butonuna tıklayıp, adımları izleyerek kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz


Oluşturduğum davetiye linkim bana nasıl gelecek?

Oluşturduğunuz davetiye linki belirtmiş olduğunuz cep telefon numarasına mutlubidavet tarafından ücretsiz kısa mesaj olarak iletilecektir.


Telefonuma gelen linki sevdiklerimle nasıl paylaşacağım?

Mutlubidavet.com'da oluşturduğunuz davetiniz size kısa mesaj olarak geldiğinde mesajdaki linki kopyalayarak, sevdiklerinize kısa mesaj, whatsapp mesaj, instagram mesaj v.b yada e-mail olarak gönderebilirsiniz.


Oluşturduğum davet sadece bana özel mi olacak?

Evet, mutlubidavet üzerinden oluşturduğunuz davetiniz sadece size özel olacaktır. Linki göndermediğiniz insanlar davetinize ulaşamaz yada mutlubidavet.com üzerinden göremez.


Hediyeler adresime ne zaman gönderilecek?

Sevdiklerinizin size gönderdikleri hediyeler gönderilme tarihinden en geç 14 iş günü içinde belirtmiş olduğunuz hesabınıza iletilir. 


Davete hediye gönderirken hangi ödeme yöntemini kullanacağız?

Mutlubidavet.com üzerinden istediğiniz hediyeyi seçtikten sonra tutarını kredi kartı yada banka kartınız ile weepay 3D secure ödeme yöntemi ile güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.


Hediyeler gönderilince bildirim alacak mıyım?

Sevdikleriniz size bir hediye gönderdiğinde, mutlubidavet olarak size kısa mesaj ile bilgi vereceğiz. (Örneğin: Tebrikler düğün hediyen var!)


Hediye gönderdiğim zaman düğün sahibine bildirim gidecek mi?

Evet. Hediyeyi gönderdiğiniz anda davet sahibine mutlubidavet olarak kısa mesaj yoluyla bilgi vereceğiz.


Gönderdiğim hediyelerin takibini yapabilir miyim?

Tabi ki. Gönderdiğiniz hediyeler ve iyi dilekleriniz sizin için mutlubidavet.com tarafından saklanacaktır. İstediğiniz zaman hesabınıza girerek hangi davete hangi hediyeyi gönderdiğiniz yada yazdığın notları görebilirsin.


Davetlilerin gönderdiği mesajları ne zamana kadar görebilirim?

Mutlubidavet.com size gelen mesajları sizin için süresiz ve ücretsiz olarak saklamaktadır. İstediğiniz zaman hesabınıza girerek görebilirsiniz.


Mutlubidavet hesabımda birden fazla davetiye oluşturabilir miyim?

Evet. İstediğiniz kadar davet oluşturabilirsiniz.


Yurtdışından hediye gönderebilir miyim?

Evet. Kredi kartınızı kullanarak hediye gönderebilirsiniz.


Oluşturduğum davetiye ne zaman onaylanır?

Oluştuğunuz davet mutlubidavet.com tarafından kontrol edildikten sonra eğer uygunsa maksimum 3 saat içinde onaylanarak, size kısa mesaj olarak bilgi verilir.


Mutlubidavet üyeliğimi iptal edebilirmiyim?

Evet, hesabınız kısmındaki üyeliğimi iptal et butonunu tıklayarak, üyeliğinizi iptal edebilir ve kayıtlı davetlerinizi silebilirsiniz.